Kursy prowadzimy w kilku wariantach.

Terminy kursów ustalamy indywidualnie mailowo lub telefonicznie.


Indywidualny

Podczas indywidualnego kursu stolarskiego masz uwagę instruktora na wyłączność. Program kursu stolarskiego indywidualnego jest dużo bardziej elastyczny niż grupowy i można modyfikować go pod konkretne potrzeby kursanta. Zajęcia mogą odbywać się w tygodniu (5 dni) lub weekendy.

Poniedziałek – piątek
po 5 h/dziennie. Łącznie 25 godzin.

Kurs weekendowy
2x sobota i 2x niedziela. Łącznie 25h.

Kurs indywidualny pozwala modyfikować zakres szkolenia i dostosować go do potrzeb zamawiającego. Istnieje możliwość zwiększenia ilości godzin kursu.

W czasie zajęć możemy wykonać użyteczny przedmiot np: stolik, stół, którego konstrukcja będzie wykonana w oparciu o wiedzę i rozwiązania technologiczne zdobyte podczas szkolenia. Przedmiot zostanie wykonany z materiałów zleceniobiorcy, kursant pokrywa jedynie koszt materiałów (koszt i decyzja o wytworzeniu zostaje ustalona na początku kursu – indywidualnie). Wykonywany przedmiot musi być zgodny z programem kursu.


Grupowy

Kursy grupowe w małych grupach pozwolą na zdobywanie wiedzy z osobami o podobnych zainteresowaniach. Zajęcia grupowe to również oszczędność w stosunku do kursu indywidualnego. Zajęcia grupowe mogą odbywać się w tygodniu (5 dni) lub weekendy, ale cena ich się różni.

Poniedziałek – piątek
po 5 h/dziennie. Łącznie 25 godzin.

Kurs weekendowy
2x sobota i 2x niedziela. Łącznie 25h.

Podsumowaniem zdobytej w trakcie kursu grupowego wiedzy jest wykonanie praktycznego przedmiotu przy użyciu maszyn i narzędzi w oparciu o wiedzę i rozwiązania technologiczne zdobyte podczas szkolenia (np. Deska do serów, itp).

Warunkiem uruchomienia kursu grupowego jest zebranie grupy. W momencie zebrania się grupy uczestnicy wpłacają na konto Fabryki Stolarzy (Nr. konta Milenium Bank: 82 1160 2202 0000 0003 2218 9775)  opłatę za kurs. 


Każdy uczestnik ma obowiązek wykupienia ubezpieczenia NNW na czas trwania kursu.