Warsztaty dla majsterkowiczów i stolarskie weekendy to czas, w którym każdy kto chce stworzyć coś autorskiego ma okazję skorzystać z naszej wiedzy, doświadczenia i nowoczesnej stolarni.

Warsztaty dla Majsterkowiczów

Jeśli chcesz spędzić kreatywnie czas z grupą Majsterkowiczów zapraszamy Cię na warsztaty w Fabryce Stolarzy. Na tych zajęciach  nauczysz się obsługi podstawowych narzędzi ręcznych oraz poznasz podstawowe gatunki drewna i inne materiały wykorzystywane w stolarstwie. W trakcie warsztatów stworzysz  mały projekt stolarski jak ramka na obraz/zdjęcia lub półka - domek skandynawski ze wstępnie przygotowanych przez nas elementów.

Grupa warsztatowa to 4-5 osób.

Cena 340 zł

Czas : 10 godzin ( sobota/niedziela)

Każdy projekt indywidualny musi być wcześniej przedstawiony instruktorowi. Za materiały wykorzystane do projektów indywidualnych pobieramy dodatkowe opłaty.

Warsztaty rodzinne 

Serdecznie zapraszamy majsterkujące rodziny na nasze Warsztaty. Na zajęciach będziemy używać podstawowych narzędzi ręcznych, pokażemy jak prawidłowo nimi pracować i stworzymy wspólnie mały projekt stolarski z elementów wcześniej przez nas przygotowanych.

Grupa warsztatowa to 4-5 rodzin ( rodzice + dzieci)

Cena 400 zł

Czas: 8 godzin (sobota/niedziela)

Warsztaty integracyjne dla firm

W naszej stolarni możemy również zorganizować warsztaty integracyjne dla Twojej firmy. Koszt, zakres oraz ilość godzin jest ustalana indywidualnie.

Najbliższe warsztaty

Nie znaleziono Nadchodzące wydarzenia